+420 602 162 753
Historické repliky

Historické repliky

Nabízíme výrobu historických replik oken, okenic, dveří (exteriérových i interiérových), brán a vrat, schodů a schodišť, výkladců, zimních zahrad a oranžerií.

Vyrobíme či zrekonstruujeme historické repliky pro historické a památkově chráněné objekty jako jsou zámky, hrady, kostely, venkovské usedlosti, statky, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst a různá sídla. Při výrobě se snažíme o maximální dodržení původního vzhledu a stylu a zároveň doplníme výrobky o moderní vlastnosti a parametry (např. izolační, akustické či bezpečností vlastnosti). Na přání zákazníka doplníme výrobky různými doplňky, kováním, dřevořezbou a dalšími prvky.

Nabízíme:

  • Historické repliky oken, okenic - vyrobíme věrné kopie původních oken a okenic pro historické objekty. Dodáváme jednoduchá, špaletová okna a dvojitá okna v historickém vzhledu s moderními vlastnostmi.
  • Historické repliky dveří, vrat, bran - zabýváme se výrobou nových exteriérových i interiérových dveří, brán a vrat. Při výrobě zachováme vzhled a styl původních dveří, brán a vrat.
  • Historické repliky schodů, schodišť, pavlačí - vyrobíme či zrekonstruujme Vám schody, schodiště a pavlače v historických objektech. Dodáváme venkovní i interiérová samonosná schodiště a obklady schodů včetně zábradlí.
  • Historické repliky výkladců, zimních zahrad, oranžerií - zajistíme opravy či výrobu nových výkladců, zimních zahrad a oranžerií v historických objektech. Dodáváme kvalitní výrobky se zachováním původního vzhledu a moderními vlastnostmi.